Współpraca dla firm

Do kogo kierujemy naszą ofertę współpracy?

Świece sojowe MEM CANDLES są tworzone w Polsce i tutaj skupiamy swoje działania. Chcemy aby nasza marka rozwijała się w Polsce wspierając tym samym dostawców półproduktów z których wykonujemy świece. Wszystkie elementy naszych świec są produkowane w naszym kraju, będziemy dążyć do tego aby tak zostało.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z branż: restauratorskiej, hotelowej, ale także kwiaciarnie, kawiarnie, firmy z branży prezentowej czy eventowej.

Do kogo jeszcze kierujemy swoją ofertę?

Do restauracji / kawiarni

Nasze świece sojowe MEM CANDLES, to świetna propozycja dla właścicieli restauracji oraz kawiarni, którzy mogą zachwycić swoich gości wyjątkowymi aromatami i niepowtarzalnym wzornictwem.

Do hoteli

W hotelach świece najczęściej są widoczne w holach bądź recepcjach. Można je też spotkać w strefach spa czy restauracjach. Świece MEM CANDLES mogą być też świetnym prezentem dla klientów biznesowych.

Do salonów urody / spa

Świece to nieodzowny element budowania nastroju w salonach urody czy też spa. Poprzez aromat możemy dodatkowo komunikować się z klientem pobudzając zmysły i wprowadzać go w relaksujący nastrój.

Do sal bankietowych

Nie wyobrażamy sobie wesela bez świec i kwiatów na stołach prawda? Nasze świece MEM CANDLES mogą ozdobić każde przyjęcie. Mnogość wzorów oraz możliwość wykonania każdego innego daje możliwości dopasowania do danej okazji.

Do kwiaciarni

Świece wydają się być dobrym dodatkiem do bukietów. Poprzez to że palą się długo pozostaną miłą pamiątką gdy kwiaty już zwiędną.

Do prezentów i koszy firmowych

Świece MEM CANDLES to idealny dodatek do każdego prezentu. Osoba obdarowana dodatkowo świecą z odpowiednim wzorem i zapachem na pewno będzie wspominać miło ten moment.

Chcesz więcej?

DOŁĄCZ DO NASZEGO KLUBU!
CO ZYSKUJESZ?

- DOSTĘP DO LIMITOWANYCH OFERT
- PROMOCEJE TYLKO DLA KLUBOWICZÓW
- PRESTIŻ

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prowatności aby dowiedzieć się więcej.